شرکت جاویدمهر با بیش از 33 سال تجربه در زمینه ماشینکاری سبک و سنگین در جاده قدیم کرج با مدیریت عبدالرضا جاویدمهر مشغول فعالیت می باشد.

این مجموعه به عنوان ارائه کننده خدمات ماشینکاری، مهندسی معکوس، تولید انواع گیربکس و با هدف اجرای پروژه در زمینه های طراحی و ساخت قطعات نیروگاهی، پتروشیمی، نفت و گاز، تجهیزات ریلی، قطعات توربین و بویلر، حفاظت تجهیزات صنعتی، انجام تحقیقات کاربردی، تولید محصولاتی با کیفیت مورد نظر مشتریان را مد نظر قرارداده و در سایه مشارکت تمام کارکنان به منظور استقرار سیستم مدیریت کیفیت و ایجاد بهبود مستمر در همه زمینه ها، خط مشی کیفیت خود را بدین شرح اعلام می دارد:

- افزایش فروش از طریق یافتن بازارهای جدید و نگهداشتن و جذب مشتریان قدیمی.

- جلب رضایت مشتریان از طریق شناسایی صحیح نیازها و تامین انتظارات مشتریان، از جمله، ارائه خدمات و تولید محصولات با کیفیت برتر، تحویل به موقع و قیمت مناسب و ... .

-  ارتقاء دانش و انگیزه کارکنان که بعنوان سرمایه های اصلی شرکت محسوب شده با برآورد کردن نیازهای آموزشی آنها و ایجاد سیستم های انگیزشی.

-بهبود مستمر به منظور افزایش اثربخشی سیستم مدیریت کیفیت.

مدیریت سنگین تراش جاویدمهر بدین وسیله تعهد و اعتقاد خود و کارکنان مجموعه را نسبت به موارد ذکر شده اعلام میدارد.

شرکت جاویدمهر دارای سوابق تجربی طولانی در امور طراحی، ساخت و نصب، راه اندازی، اداره عملیات در صنایع مختلف بوده و می توانند با بینش دقیق تری نیازهای واقعی کارفرما را بررسی نموده و خدمات لازم را ارائه نماید.

از سیاست های مهم این شرکت ایجاد و افزایش فن آوری ساخت قطعات پیچیده و تولید آن در داخل کشور می باشد و سعی دارد تا ضمن ارائه خدمات فنی و مهندسی، خرید، ساخت، نصب، راه اندازی با رعایت استانداردهای بین المللی و جلب نظر کارفرمایان محترم، موجبات اعتماد به توان و تخصص های داخلی را فراهم آورده و گامی هر چند کوچک در راه خودکفایی و استقلال کشور بردارد.

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت سنگین تراش جاویدمهر میباشد.

Web Design by Parsian CMS, Web Hosting by Parsian Networks 2004-2019 طراحی وب با استفاده از مدیریت محتوا شبکه پارسیان, دامنه و هاستینگ توسط شبکه پارسیان 2004-2019